1. www.biletino.com sitesi ve alt sayfalarında yer alan etkinliklerin adı, etkinliklerin detayı, etkinliklerin nitelikleri, mekan adı, mekan detayları, bilet adı, kullanıcı adı, kullanıcı detay bilgileri, kullanıcı profil notları gibi metin içeriklerinin girişinin yapılabildiği alanlarda yazılan içeriklerden içeriği giren Biletino kullanıcısı sorumludur. Kullanıcıların yazdıkları yazılardan dolayı Biletino hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2. T.C. yasalarına ya da uluslararası kanunlara, anlaşmalara, tüzüklere uygun olmayan içerikler Biletino’da yayınlanamaz. Bu gibi içeriklerden, içeriği giren kullanıcı sorumludur.
3. Topluluklar hakkında tahrik edici, küçük düşürücü görseller kullanılamaz, metin içerikleri yazılamaz.
4. Tehdit edici, küfürlü, nefret dolu içerikler ve/veya etkinlikler yayınlamak; din, dil, ırk, mezhep ayrımına yönelik etkinlikler oluşturmak, görseller kullanmak ve/veya metin içerikleri yayınlamak, kişileri küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5. Sosyal bir etkinlik niteliği taşımayan, salt propaganda niteliğinde ve kışkırtıcı etkinlikler oluşturmak, metin ve görsel içerikler yayınlamak yasaktır.
6. www.biletino.com ’da, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımını içeren konuların etkinlik, yorum, açıklama, bilgi,rezervasyon adı ve/veya detay vb. içerik olarak yayınlanması yasaktır.
7. www.biletino.com sitesi üzerinde ve alt sayfalarında kullanıcılar tarafından eklenmiş görsel materyallerin telif haklarının kontrolü kullanıcılara ve ziyaretçilere aittir. Biletino’da yayınlanan görsel materyallerin orjinalliğinden, telifinin eserin sahibinden alınmış olmasından, ve T.C. yasalarına ya da uluslararası kanunlara, anlaşmalara, tüzüklere uygun olmasından kullanıcılar sorumludurlar. Aksi herhangi bir durumdan Biletino sorumlu tutulamaz.
8. Biletino yöneticileri kurallara uymayan kullanıcıların iletişim bilgilerine ait olan profillerini, etkinliklerini silme, mevcut hesaplarına bloke koyma hakkına sahiptirler.
9. Biletino kurallarına uymayan kullanıcılar yöneticiler tarafından uyarılırlar. Ancak aynı davranışın tekrarı halinde kullanıcıların iletişim bilgilerine ait olan profillerinin, etkinliklerinin silinmesi, mevcut hesaplarına bloke konması hakkı Biletino yöneticilerine aittir.
10. Kurallara aykırı davranışlar sebebiyle silinen Etkinlik düzenleyicilerin etkinliklerinden bilet satın almış olan katılımcılara bilet ücretleri iade edilir. İade edilen bu rezervasyonlar için ödemiş oldukları hizmet bedeli iade edilmez.
11. Biletino site kullanım kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı her zaman Biletino’da saklıdır. Biletino gerekli gördüğü durumlarda kullanıcılara haber vermeksizin site kullanım kurallarını değiştirebilir.
12. www.biletino.com sitesine üye olan ve üye olmadan da olsa hizmet alan herkes bu kurallara uygun davranacağını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.