Yılbaşı Hediyeniz Hazır!

Bu kampanya ile Biletino’da yayında olan etkinlikleriniz için harcamak istediğiniz reklam bütçesinin %15’i kadar Biletino desteği sağlıyoruz.

Örneğin 500 TL’lik bir reklam bütçesini kullanımımıza verdiğiniz takdirde 75 TL lik katkı sağlıyoruz. Toplamda 575 TL lik reklam çalışması ile etkinliğinizi seçeceğiniz mecrada daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyoruz.

Kampanya Koşulları:

1- 15 Aralık 2015 – 30 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikler için geçerlidir.

2- Reklamlar Biletino hesapları aracılığı ile yayınlanır.

3- Reklam verilecek mecra organizatör tarafından seçilir.

4- Seçilecek reklam mecrasının kriterlerine uygun görsel çalışmalar organizatör tarafından hazırlanır.

5- T.C. yasalarına ve Biletino yayın kuralları ve politikalarına aykırı içerikler yayınlanmaz. İçeriklerin değerlendirilmesi ve yayın kararı Biletino’ya aittir.

6- Reklam bütçeleri peşin olarak banka havalesi yöntemi ile Biletino’ya ödenir. Ödemesi yapılmamış etkinlikler için reklam çalışması yapılmaz.

7- Reklam görsellerinin tesliminden sonra 48 saat içinde yayın için ilgili mecralara reklam gönderilir. Yayına girme süresi mecra kurallarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

8- Bu kampanya etkinlik sınırı bulunmamaktadır. Ancak her bir etkinlik için maksimum Biletino desteği 150 TL ile sınırlıdır.

9- Biletino kampanyada değişiklik yapma, durdurma, uygulamadan kaldırma ve bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde haklarına sahiptir.

10- Kampanyaya katılacak organizatörler yukarıdaki maddelerin tamamını kabul etmiş sayılır.

Kampanya başvuruları için aşağıdaki formun doldurulması gerekmektedir.

Biletino - Onedio İş Birliği

Etkinlik Pazarlamasında Oyun Değiştiriyoruz

Türkiye’nin en yenilikçi bilet satış platformu Biletino, Türkiye’nin ilk ve en büyük sosyal içerik ağı Onedio ile etkinlik organizatörlerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak üzere iş birliği anlaşmasını hayata geçiriyor.

Onedio, aylık 21 milyon kullanıcının, 216 milyon sayfa içerik incelediği Alexa verilerine göre Türkiye’nin en yüksek trafiğe sahip ilk 10 platformu arasında yer alıyor. Özellikle kullanıcıların ilgi alanlarına göre içerik tüketimi gerçekleştirdiği platformun kullanıcılarının %80’i 18-35 yaş arasında bulunuyor.

Etkinlikleriniz Yüz Binlere Ulaşsın

Biletino ile Onedio arasında gerçekleştirilen iş birliği anlaşması doğrultusunda, organizatörlerimiz, Biletino’nun Onedio’da yayınlayacağı sponsorlu içerik listesinde katılım bedeli karşılığında etkinliklerine yer bulabilecekler.

Yayınlanacak her bir listenin içeriklerinin yüz bin kişi tarafından okunma garantisi ile yapılacak bu pazarlama çalışması ile organizatörler etkinliklerini doğrudan hedef kitlelerine ulaştırarak satış olasılıklarını artırabilecekler.

Pazarlama İhtiyaçlarınız İçin En Etkili Çözümler

Ülkemizde yayınlanan Elektronik Ticaret Kanunu uyarında bir çok dijital pazarlama kanalı sekteye uğrarken sosyal içerik ve dijital yayıncılık önemini daha da artırmış oldu. Mobil pazarlama, e-posta pazarlama gibi iletişim seçeneklerinde veri tabanlarının küçülmesi ile organizatörlerin etkinliklerini doğru yatırım ile doğru kişilere ulaştırabilmesinin önemi daha da arttı.

Bu ihtiyaçtan yola çıkan Biletino ve Onedio organizatörlere pazarlama ihtiyaçlarına yönelik en verimli ve etkili çözümleri sunmaya başlıyor.

Biletino Satış Ekibi Tüm Süreçte Yardımcınız Olmaya Devam Edecek

Onedio’da yayınlanacak içeriklerde yer alabilmek için gereklilikler konusunda Biletino satış ekibi her zaman olduğu gibi yardımcı olmak için yanınızda olacak.

Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için hemen müşteri temsilciniz veya Biletino ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.