Politikalar

İptal, İade ve Değişiklik

Biletino’da bilet iptali, iadesi ve değişikliği yapılmamaktadır.

Biletino, organizatörler için bilet satış aracıdır. Sadece bilet satışına aracılık hizmeti sağlamaktadır. Organizasyonun gerçekleşmesi, organizasyonun organizatör tarafından vaat edildiği şekilde gerçekleşeceği, organizasyon içeriğinin doğruluğu gibi konularda kesinlikle bir etkisi, ilgisi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bilet satın alan tüketicilerin, satın alma işlemi sırasında, organizasyon ile ilgili gerekli tüm bilgiye sahip oldukları ve bu bilgileri ve etkinlik içeriğini bilerek satın aldıkları kabul edilir.

Organizasyon Gerçekleşmezse İade İşlemi Bir Hafta İçinde Gerçekleştirilir

Biletino, bilet satın alan tüketicilerin mağdur olmasını engellemek için, organizasyonlarla ilgili gizli katılımlar, aramalar vb. denetimler gerçekleştirir. Bu denetimler dışında etkinlik katılımcılarının şikayetleri üzerine de şikayet yönetim prosedürlerini devreye sokar. Tüm bu denetimler sonunda etkinliklerin gerçekleşmemesi, katılımcıların geçerli olmayan sebeplerle etkinliklere girişlerinin organizatör tarafından engellenmesi ve/veya etkinliğin yeterli ölçüde vaat edildiği şekilde gerçekleşmemesi tespit edilirse katılımcılarına ücret iadesini bir hafta içinde gerçekleştirir.

Etkinlik Yayınlama

Biletino, içeriğinde aleni şekilde küfür, siyasi propaganda, yasadışı sayılan resim, yazı vb. içerik, pornografik yazı, resim vb. içerik, açıklaması bulunmayan içerik, deneme amaçlı yapıldığına karar verilen etkinlik gibi sayfaların yayınını durdurur.

Belirtilen içeriklere sahip sayfaları yayınlayan kullanıcıları da gerekli yetkili mercilere bildirerek üyeliklerini durdurur.

Reklam Politikası

Biletino, bilet satın alan ve etkinlik oluşturan tüm üyelerine, Biletino etkinliklerini tanıtmak, Biletino’nun sunduğu veya sunacağı yenilikleri duyurmak ve reklam amacı ile e-posta bülteni, SMS bildirimleri, satış aramaları gerçekleştirebilir.

Bilet Güvenliği

Satın alınan biletlerin güvenliği tamamen satın alan kişiye aittir. Kayıp, çalınma, kopyalanma vb. durumlarda sorumluluk tamamen satın alan kişiye aittir. Kayıp, biletin silinmesi vb. durumlar için “Biletlerim” linkinden yeniden gönderim sağlanabilir.

Biletlerde organizatörler isim kontrolü yapmak zorunda değildir. Dolayısı ile biletler tek kullanımlık olduğundan ilk giriş yapan kişi bileti kullanmış sayılır. Bu gibi durumlarda bilet sahibi Biletino’dan herhangi bir hak talep edemez.