IEEE WEEK - Gebze Teknik Üniversitesi, biletino, Çağatay Yılmaz
IEEE WEEK - Gebze Teknik Üniversitesi, biletino, Çağatay Yılmaz

IEEE WEEK - Gebze Teknik Üniversitesi

Başlangıç
  • 30
  • Kasım

    Pazartesi

  • 11:00

Bitiş
  • 4
  • Aralık

    Cuma

  • 18:00

Gebze Teknik Üniversitesi

No:101 Çayırova, Gebze

Çağatay Yılmaz

Senin Hayalin, Senin Geleceğin

IEEE WEEK - Gebze Teknik Üniversitesi

Etkinlik Detayları

30 Kasım - 4 Aralık tarihleri arasında Gebze Teknik Üniversitesi İşletme Amfisinde gerçekleşecek olan "IEEE WEEK", GTÜ IEEE Öğrenci Topluluğu öncülüğünde yapılacaktır. 5 gün sürecek bu etkinlikte, her gün farklı disiplinlerdeki mesleklerde, işin mutfak kısmında olan isimler katılımcılara tecrübelerini aktaracak ve öğrencilerimize kendi alanları ile alakalı gelecekte nasıl bir iş kolunda çalışacakları hakkında bilgi vereceklerdir. Etkinlik boyunca toplamda 26 oturum gerçekleşecektir. Son gün ise ödül töreni ile etkinliğe son verilecektir.

Her yıl Mayıs ayında düzenlediği "Bilim ve Teknoloji Günleri"nde ağırladığı konuklar ile Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerine iş dünyasındaki yöneticilerin deneyimlerini aktaran GTÜ IEEE, yakın zamanda düzenleyeceği IEEE WEEK etkinliği ile her meslek kolunun mutfak kısmındaki insanlarını, öğrencilerimiz ile buluşturarak öğrencilerimizin iş hayatını her yönüyle tanımasını sağlamayı hedeflemektedir.

Bu oturumları düzenleyen komitelerimiz ise :

* Women in Engineering Society
* Kişisel Gelişim ve Kariyer Komitesi
* Communications Society
* Computer Society
* Matematik Komitesi
* Robotics & Automation Society
* Engineering in Medicine and Biology Society
* Sosyal Sorumluluk ve Yardımlaşma Komitesi
* Reklam ve Tanıtım Komitesi
* İnsan Kaynakları Komitesi

*Program Sürekli Güncellenmektedir. (27 Kasım)

30 Kasım Pazartesi

10.00 – Açılış Konuşması
11.00 – Nur Banu Oğuz ( Denizbank ) “Kadın ve iş hayatı”
13.00 – Burcu Baydar Sakız ( Türk Hava Yolları – Kıdemli Sistem Programcısı ) “Mühendislik Alanında Kadınlar ve AR-GE”
14.00 – Gökhan Yenipazar ( İzgören Akademi – Genel Müdür & Eğitmen ) “Stressiz Zaman Yönetimi”
15.00 – Gökhan Yenipazar ( İzgören Akademi – Genel Müdür & Eğitmen ) “Stressiz Zaman Yönetimi”
16.00 – Aura Kigem

1 Aralık Salı

10.00 – Mehmet Ulvi Ağca ( Alcatel – Uzman Proje Mühendisi )
11.00 – Yakup Tarık Kranda ( P.I.Works – Teknik Ürün Yöneticisi )
13.00 – Ufuk Gürpınar ( Netaş – Ürün Destek Müdürü )
14.00 – Ferdi Tekçe ( Pavotek – Haberleşme Departman Müdürü )
15.00 – Alp Kurtboğan ( Bilge Adam ) “Big Data”
16.00 – Dr.Sinem Coleri Ergen ( Misone )

2 Aralık Çarşamba

10.00 – Ekrem Yıldırım ( Bilge Adam ) “SQL Workshop”
11.00 – Ekrem Yıldırım ( Bilge Adam ) “SQL Workshop”
13.00 – Ergi Şener ( Metamorfoz )
14.00 – Funda Duman ( Akbank – İK İşe Alım Müdürü )
15.00 – Okan Ünaldı ( Soyak Holding )
16.00 – Semih Sungur

3 Aralık Perşembe 

10.00 – Kaan Gülten ( Webtures – Yönetim Kurulu Başkanı )
11.00 – Başak Yüksel ( GE Aviation – Robotik Takım Lideri & Mühendis )
13.00 – Şahin Ekşioğlu ( Popular Science Yayın Yönetmeni ) “Robotlar ve Genetik”
14.00 – Tuna Emren & Kozan Demircan ( Popular Science Editörleri ) “Robotlar ve Genetik”
15.00 - Doç. Dr. Utku Büyükşahin “Dokunma Hissine Sahip Yapay Deri”
16.00 – Prof. Dr. Emin Türkay Korgun “Embriyoloji – Hisyoloji”

4 Aralık Cuma

10.00 - Bremen Mızıkacıları Perküsyon Gurubu ( TSE Konferans Salonu )

www.gtuieee.com

www.fb.com/gtuieee

www.twitter.com/gtuieee

iletisim@gtuieee.com

Yorumlar