SOSYAL MEDYA İÇERİK ATÖLYESİ, biletino, Dijital Pazarlama Okulu

SOSYAL MEDYA İÇERİK ATÖLYESİ

Başlangıç
 • 17
 • Ocak

  Salı

 • 18:30

Bitiş
 • 18
 • Ocak

  Çarşamba

 • 21:30

SOSYAL MEDYA İÇERİK ATÖLYESİ

Etkinlik Detayları

İÇERİK ATÖLYESİ 

17 OCAK 2017 Salı (18:30-21:30) : İçerik Dünyası

18 OCAK 2017 Çarşamba (18:30-21:30): Dijital İçerik Üretimi (Workshop) 

Yer: KWORKS – Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi  (Şişli / İstanbul)

EĞİTİM İÇERİĞİ

1. Gün Dijital İçerik Üretimi ve Stratejisi

– Dijital pazarlamada içeriğin önemi

– Dijital pazarlama ve içerik pazarlaması

– Dijital içerik stratejisi

 • Blog, portal ve haber sitesi içerikleri
 • E-ticaret içerikleri
 • Sosyal medya içerikleri
 • Video içerikleri

Sosyal medyada marka iletişiminde etkili içeriğin ipuçları

Dijital içerik, blog yazarlığı ve SEO ilişkisi

2. Gün Dijital İçerik Üretimi (Workshop)

Workshop bölümünde eğitime katılan kişilere içerik briefi verilecek, sonrasında içerik üretmeleri ve değerlendirilmeleri istenecektir. Eğitmen mentörlüğünde içerik geliştirme fırsatı bulacağınız bu bölümde, kurumlar ya da kendi markanız/blogunuz için nasıl içerik geliştirebileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmiş olacaksınız.

KAÇIRMAYIN!

Markanız için internet pazarlamasının en önemli araçlarından biri olan Sosyal Medya, Sosyal Medya İçerik Atölyesi programı ile size kullanım alanları, zengin içeriği ve geri dönüşüm sonuçlarını içeren detayları ile sektörün en etkili isimleri tarafından aktarılacak.

Şirketlerde veya ajanslarda Sosyal Medya yöneticisi / uzmanı olarak yer almak, bu konuda hizmet veren ajanslarda çalışmak, kariyerinizi bu yönde devam ettirmek istiyorsanız bu program tam size göre!

EĞİTMEN HAKKINDA:

FATMAGÜL GÜZEL

Türkiye’nin ilk sosyal medya ajansı Promoqube’da Ülker ve markaları ile dijital pazarlama kariyer hayatına başlayan Fatmagül Güzel, ardından en büyük dijital pazarlama kampanyası olan Doritos Akademi projesinin Tribal DDB’deki yöneticiliğini sürdürmüştür. Ajans tecrübesinin ardından PepsiCo Türkiye Yiyecek ekibinde Dijital İletişim Uzmanı olarak görev alıp, Doritos, Ruffles, Lay’s, Rocco ve Cheetos gibi Türkiye’nin büyük markalarının dijital iletişim çalışmalarında sorumlu olmuştur.  2009 yılından beri kendi ismindeki blogunda dijital pazarlama üzerine fikirlerini aktarmaktadır. Şimdiye kadar birçok kuruluşta dijital pazarlama, sosyal medya, online itibar ve kriz yönetimi, dijital pazarlama stratejileri gibi alanlarda eğitimler vermiştir ve devam etmektedir. Şu an kendisi markası altında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yorumlar