Sportup, biletino, Sporlab

Sportup

Başlangıç
  • 30
  • Mayıs

    Salı

  • 09:00

Bitiş
  • 30
  • Mayıs

    Salı

  • 17:30

Kadir Has Üniversitesi

Cibali Kampüsü

Sporlab

Etkinlik Sporlab tarafından düzenlenmektedir

Sportup

Yükleniyor...


Etkinlik Detayları

(scroll down for english)

Spor ve teknoloji alanında projelerde yer almayı veya bu alanı daha aktif kullanmayı amaçlayan girişimcileri, yatırımcıları, spor ve iş dünyasından yöneticileri, sporcuları ve diğer paydaşları bir araya getiren ilk spor odaklı startup etkinliğidir.

Türkiye teknoloji ve startup ekosistemine, spor odaklı farklı bir bakış açısı getirip, spor sektöründen kişileri de dahil ederek yeni fikirlere ve iş birliklerine zemin hazırlamayı amaçlayan Sportup; hayal eden, üreten, birbirini destekleyen bir spor ve teknoloji ağı oluşumunun ilk adımı olmak üzere yola çıkıyor.

Sportup ile sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni projeler için ilham verici fikirler edinebilir, değerli iş önerilerinizi paylaşabilir, model alacağınız kurucular ve iş modelleriyle karşılaşabilirsiniz.

www.sportupturkiye.com    

---------------------------

It is the first ever startup event in Turkey that brings together entrepreneurs, investors, sport and business administrators, athletes and other actors that would like be involved in the field or use it more actively.

We set out to bring a sport oriented point of view to the Turkish technology and startup ecosystem by involving people from the sport industry to lay the groundwork for new ideas and alliances that imagines, produces and supports one another in a sport and technology network.

Sportup aims to help you to expand your social circle, get inspirational ideas for new projects, share your valuable ideas, and come across new business models.

www.sportupturkiye.com/en/

CONTACT: up@sporlab.net   0850 522 8731

Yorumlar