Göçebe '17, biletino, YTÜGEKA
Göçebe '17, biletino, YTÜGEKA

Göçebe '17

Başlangıç
  • 14
  • Mart

    Salı

  • 13:00

Bitiş
  • 15
  • Mart

    Çarşamba

  • 16:00

Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Davutpaşa Kampüsü

Yildız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü

YTÜGEKA

Gezgin ruhlu insanların toplanma noktası.

Göçebe '17

Etkinlik Detayları

GÖÇEBE 2017  |  DİKKAT:

 

Çekilişe katılabilmek, sayısız hediyelerimizden kazanabilmek için, oturumlarımıza kayıt yaptırmanız ve katılım sağlamanız gerekmektedir.

Çekilişlerden hak kazanabilmek için en az 2 oturuma katılım sağlamış olmanız gerekmektedir.

Ayrıca kulübümüze üye olmanız da gerekmekte ve eğer üye değilseniz Göçebe'nin girişinde olacak olan standımızdan üye olabilirsiniz.

 
Çekilişler oturumların başından itibaren çeşitli zamanlarda yapılacaktır. Birden fazla bilet ile giriş yapanlar çekilişlerde çıksalar dahi haklarını kaybetmiş sayılacaklar.

 

 

Nedir GÖÇEBE?

Göçebe, Yıldız Teknik Üniversitesi Gezi ve Kampçılık (YTÜGEKA) tarafından düzenlenen, 14-15 Mart tarihinde günde 3 oturumla gezginlerin söyleşiler yapacağı, konferans bittikten sonra sizi yola çıkaracak, yola getirecek konferanstır. Bu gezginler kimdir kimin nesidir şimdilik bizde saklı, yavaş yavaş sindire sindire açıklayacağız.

Her sene düzenlenecek olan bu konferansın fuaye alanında garip garip hediyeler kazanmak için oyunlara katılmanız yetecektir. Eğlenmek için oyunları oynamayı unutmayınız!! Bu etkinlikle yemek içmek serbest demekten korkuyoruz(gezgin adamsınız kiminiz otostoptan çıkıp gelecek) ama yine de merak etmeyin herkese yetecek kadar var:) kısaca hemen beleşe yiyip içiyoruz hem de ödüller kazanabiliyoruz. Üstüne oradan buradan yakından takip ettiğiniz gezginlerle 2 gün boyunca söyleşiler yapıyoruz.
Bu etkinlik sizlere çadır, interrail bileti , uçak bileti aldırabilir, sizi İstanbul'un çiçeği Davutpaşa'dan otostopa bile çıkarabilir.

Yorumlar