İstanbul Comics And Art Festival, biletino, DSM Group

İstanbul Comics And Art Festival

Başlangıç
  • 8
  • Eylül

    Cuma

  • 10:00

Bitiş
  • 10
  • Eylül

    Pazar

  • 18:00

Club Quartier

Caferaga Mahallesi, Hulya Sokak, No:5, Kadikoy

DSM Group

Etkinlik DSM Group tarafından düzenlenmektedir

İstanbul Comics And Art Festival

Etkinlik Detayları

İstanbul Comics & Art Festival, en iyi karikatüristleri, çizgi romanları, animasyonu, illüstrasyonu, graffiti sanatçılarını ve alternatif performans sanatlarını bünyesinde topluyor. Djital devrime ufak bir ara verdiğimiz festivalde, çizginin dışına çıkıyor, yaratıcılığımızla neler yapabileceğimizi keşfediyoruz. Analogun hakkını vererek dijital çağın temellerini başka bir boyutta görüyoruz.

Dünyaca ünlü karikarüstlerin, sanatçıların seminerlerinden ilham alıyor, performans sanatçıları ve çizerlerin workshop’larıyla kendimizi üretim sürecinin tam ortasında buluyoruz. Şehrin en iyi çizgi roman dükkanlarını, yayınevlerini, koleksiyonerlerin özel seçkilerini, çizgi dünyaya dair her şeyi İCAF’ta bulacaksınız. Atölyelerle merak ettiğiniz her şeyi profesyonellerinden öğreneceksiniz. Yerli ve yabancı animasyonlardan seçkilerin gösterildiği “Havuzda Animasyon Kuşağı” ile gerçek dünyadan rengarenk bir hayal evrenine gireceksiniz.

Enerjinizin dozunu müzikle yükseltecek, tasarım dükkanlarının özel ürünlerini satın alma fırsatı bulacaksınız. Bu sene de gerçek dünyadan üç günlüğüne sıyrılıp şehrin en renkli festivali İCAF’ta buluşalım.

Yorumlar