LEGO® SERIOUS PLAY® Kolaylaştırıcı Eğitimi: Takımlar ve Gruplar, biletino, Strategic Play Türkiye

LEGO® SERIOUS PLAY® Kolaylaştırıcı Eğitimi: Takımlar ve Gruplar

Başlangıç
  • 12
  • Aralık

    Salı

  • 09:30

Bitiş
  • 14
  • Aralık

    Perşembe

  • 17:30

SuB Hotel

Necatibey Cad 91, Karakoy

Strategic Play Türkiye

Bırakın Elleriniz Aklınızdakileri Göstersin!

LEGO® SERIOUS PLAY® Kolaylaştırıcı Eğitimi: Takımlar ve Gruplar

Etkinlik Detayları

Takımlar ve Gruplar için LEGO® Serious Play® Yöntemlerini ve dünyanın en tarihi şehirlerinden birisi olan İstanbul'da bize katılın!

SERTİFİKA

Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar uluslararası çapta tanınan LEGO® SERIOUS PLAY®  Yöntemlerinde Kolaylaştırıcı Sertifikasını almaya hak kazanacaklardır. LEGO® SERIOUS PLAY®, uluslararası çapta tanınan, şirketlerin organizasyonel iyileştirme için kişilerin yenilikçi fikirler üretmelerini sağlamak için kullanılan bir kolaylaştırıcı sürecidir. Metodoloji kapsamlı araştırmalara dayanır ve ekiplerin karmaşık konuları eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ele almasını sağlar.

KİMLER KATILMALI?

Kolaylaştırıcılar, eğiticiler, eğitimciler, İK uzmanları, proje yöneticileri, koçlar, danışmanlar, üniversite profesörleri, öğretmenler, marka uzmanları ve stratejistler yaptıkları işte bu güçlü işlemi uygulamak için bu metodolojiyi uygulamak üzere eğitilebilirler.

Ayrıca, araştırmacı olarak çalışıyorsanız, IT sektöründe çalışanı, yönetici, hayat koçu ya da kuruluşunuzdaki lider olark göreviniz varsa, bu metodolojideki sertifikasyonunuz muazzam yararlar getirebilir ve teknik araç setinize güç katar.

TAKIMLAR & GRUPLAR PROGRAMINA GENEL BAKIŞ

İlk gün kapsamında, LEGO® SERIOUS PLAY® Yöntemlerine giriş yapılarak yöntemim temelleri öğrenilir. Hızlandırılmış Öğrenme ve Akış Teorisini kullanarak bir LSP atölyesini nasıl kolaylaştıracağınızı öğreneceksiniz. Oyun sahasını nasıl ayarlayacağınızı, iyi oyunun görgü kuralının ne olduğunu ve yol boyunca karşılaşılacak tuzaklardan nasıl kaçınacağınızı keşfedeceksiniz. LSP sürecinin beceri oluşturma temellerini kullanarak el-beyin bağlantısını nasıl hazırlayacağınızın temellerini öğrenmeye başlayacaksınız. Arka plan teorisi pek çok uygulamalı eğitim ilebirlikte sağlanır.

İkinci gün, kapsamında katılımcının, bir ekip içindeki bireysel kimliğin keşfedildiği kapsamlı süreçleri taşır ve ekipler ve gruplar için atölye çalışmalarına odaklanarak çeşitli LSP atölye çalışmaları ve süreçleri için araçların nasıl özelleştirilebileceğine ilişkin içgörü kazanılır.

Üçüncü gün, LEGO® SERIOUS PLAY® kimlik ve manzara malzemeleri kitinin takımlar, projeler ve diğer birbirine bağlı sistemler gibi unsurların işlendiği karmaşık ortamları gösteren 3-Boyutlu modeller oluşturmak için nasıl kullanılacağını ve bu çevrelerin " gerçek zamanlı” olarak nasıl oynanacağını kapsamaktadır.

ÖĞRENME ÇIKTISI:

3 günlük eğitimin sonunda ekipler ve gruplar için kendi atölyelerinizi kolaylaştırmanızı sağlayacak şekilde yetkinliğiniz geliştirilecektir Çalıştırabileceğiniz çeşitli potansiyel atölye çalışmalarının yol haritaları ile birlikte verilen LEGO® SERIOUS PLAY® Yöntemlerini kullanarak kendi atölyelerinizi değiştirme ve / veya kurma becerileri edinmeniz sağlanacaktır.

NE ZAMAN: 12-13-14 Aralık 2017

NEREDE: UpKaraköy: Necatibey Cd. No:91,34425 Beyoğlu/İstanbul

YEMEKLER: Tüm gün atıştırmalıklar, çay, kahve ve öğlen yemekleri ikramımızdır.

İLETİŞİM: yelda@strategicplay.com

TELEFON: +90 532 585 3679

Yorumlar