11. Ankara Startup Zirvesi, biletino, 12. Ankara Startup Zirvesi

11. Ankara Startup Zirvesi

Başlangıç
  • 17
  • Aralık

    Pazar

  • 09:00

Bitiş
  • 17
  • Aralık

    Pazar

  • 18:00

Bilkent Otel ve Konferans Merkezi

Üniversiteler Mh. İhsan Doğramacı Blv. No:6

12. Ankara Startup Zirvesi

Feel the Potential

11. Ankara Startup Zirvesi

Etkinlik Detayları

11. Ankara Startup Zirvesi

Ankara Startup Zirvesi Türkiye’de üniversite kulüpleri tarafından Startup Turkey ve Startup İstanbul’dan daha önce düzenlenen ilk Startup zirvesidir. Bilkent Genç Girişimciler Kulübü tarafından gerçekleştirilen, melek yatırımcılarla projesi olan girişimcileri bir araya getirmeyi amaçlayan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

Tek günden oluşan etkinliğimizin öğleden önceki kısmı Türkiye’nin girişimcilik ve iş dünyasının kıymetli isimlerinin yer aldığı konuklarımızla söyleşilerden ve panellerden oluşur. Öğleden sonraki kısımda ise Türkiye çapında yüzlerce başvuru arasından seçilen 20 startup’ın yatırımcı karışışındaki sunumlarından oluşur. 20 startup’tan 8 tanesi “Startup Battle” finaline kalır. Geriye kalan 12 startup ise “Elevator Pitch”e çıkar ve girişimlerini 1 dakikalık süre içerisinde tekrar anlatır. 

Connected2.me, Obilet, Anlatsın.com, Youthall (Stajım.net), Ganipara, Seyisco ve iCaked zirvenin bazı geçmiş finalistlerindendir. Şu ana kadar zirveden çıkan startup’lardan 2’si San Francisco Silikon Vadisinde faaliyetlerine devam etmekte olup, zirveden çıkan tüm startupların toplam değerlemesi 200 Milyon Türk Lirası'nı geçmiştir. Bu bağlamda, Türkiye ekonomisine direkt katkısı olan sayılı üniversite kulübü etkinliklerinden biridir. 

Detaylar için : ankarastartup.com

Yorumlar