19.Yönetim Bilimleri Kongresi, biletino, İTÜ İMK

19.Yönetim Bilimleri Kongresi

Başlangıç
  • 8
  • Mart

    Perşembe

  • 11:30

Bitiş
  • 10
  • Mart

    Cumartesi

  • 20:00

İTÜ Maçka Yerleşkesi

Süleyman Seba Caddesi İTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulu Maçka/İstanbul

İTÜ İMK

Etkinlik İTÜ İMK tarafından düzenlenmektedir

19.Yönetim Bilimleri Kongresi

Etkinlik Detayları

GELECEĞİN LİDERLERİ MAÇKA’DA BULUŞUYOR!

18 yıldır başarıyla gerçekleştirilen ve önemini her yıl arttıran Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı! Bu sene 19. gerçekleşecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi 8-10 Mart tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü’nde!

 

3 gün sürecek olan etkinlik 5 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Eğitimler, Kariyer Alanı ve son günün akşamı gerçekleşecek Kapanış Gecesi Konseri. İçerikleriyle, konuşmacılarıyla ve oturum konularıyla beraber dopdolu bir YBK’18 sizleri bekliyor!

 

Kongredeki Oturumlarda,

Evtiko Kurucu ve CEO'su Sina Afra,

Vestel CMO’su Tunç Berkman,

4129Grey Kurucu ve CEO'su Alemşah Öztürk,

FutureBright Kurucu ve CEO’su Akan Abdula,

Gazeteci Emin Çapa,

L’Oreal CMO’su Beyza Kapu,

ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak. 

Sürpriz panel  ve konuşmacılar için www.ybk.org.tr sitesini takipte kalın.

*Sınırlı sayıda indirimli bilet için elini çabuk tut!


Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermektir.

Bu yıl "BUL,GELİŞTİR,DÜNYAYI DEĞİŞTİR!" mottosu ile yola çıkan 19. Yönetim Bilimleri Kongresi'nde sektörün önde gelen isimleri, değişen pazarlama trendlerini, kariyer rekabetleri ve lider olma yolundaki tecrübelerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Düzenlenecek vaka çalışmaları kapsamında katılımcılar, kariyer odaklı ölçümlemelerini gerçekleştirebileceklerdir. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecektir.

 

Kariyer Alanı’nda; katılımcılar, katılımcı firmaların insan kaynakları stratejilerini, yeni ürünlerini ve sundukları hizmetleri tanıyabilecek ve firma temsilcileriyle birebir iletişim kurabilme fırsatını yakalayacaklardır.

 

19. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri, http://www.facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ybk.org.tr

 

*İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencilerinin etkinlik için hiçbir ücret ödemesi gerekmez. Kayıtlarınızı www.ybk.org.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

** Konaklamalı katılım fiyat bilgisi yakında açıklanacaktır.

*** “YONETIMBILIMLERI" kodu ile Uber kaydolup etkinliğe gidiş ya da dönüş yolculuğunuzu 30 TL'ye kadar ücretsiz yapabilirsiniz.

 

Yorumlar