Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı, biletino,
Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı, biletino,

Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı

Başlangıç
  • 3
  • Haziran

    Pazar

  • 09:30

Bitiş
  • 3
  • Haziran

    Pazar

  • 20:30

Bahcesehir universitesi B konferans

bahçeşehir üniversitesi

Altug Yilmaz

Etkinlik Altug Yilmaz tarafından düzenlenmektedir

Gamfed Istanbul - Dünya Oyunlaştırma Federasyonu 2.Türkiye Konferansı

Etkinlik Detayları

Gamfed Dünya Oyunlaştırma Federasyonu kar amacı gütmeyen Dünyadaki oyunlaştırma bilgisi ve farkındalığını artırmayı amaçlayan bir kuruluştur. 

Türkiye temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz tarafından ilki geçen yıl Mayıs ayında Türkiye'de gerçekleşen Gamfed Istanbul konferansından videoları izleyebilirsiniz : https://www.youtube.com/results?search_query=gamfed 

Etkinlik makalesini okuyabilirsiniz : http://www.oyunlastirma.co/makale/gamfed-turkiye-1-konferansi-habitada-gerceklesti/

3 Haziran Pazar günü de Bahçeşehir Üniversitesinde tam gün boyunca Dünyadan 4 adet oyunlaştırma uzmanı konuşmacı ve Türkiye'den oyunlaştırma projeleriyle ilgili uzmanlarca sunumlar yapılacak,paneller düzenlenecek. Sabah seansında 5 adet keynote konuşmacı paylaşımını yapacak. Öğleden sonra da workshoplar yapılacaktır. Etkinlikte katılımcılar 20'ye yakın oyunlaştırma hizmeti veren firmanın standında projeleri dinleme ve deneyimleme şansı bulacak. Tüm gün ikramlar mevcut olacaktır. Konuşmacılar Şubat ayından itibaren,tam program ise Mayıs ayında açıklanacaktır. 

Oyunlaştırma konusunda bilgi sahibi olmayı isteyen 400 kişinin katılacağı etkinliğin Nisan ayına kadar sınırlı sayıdaki 190 TL olan biletleri 90 TL 'den satışa çıkmıştır. 

Herhangi bir sorunuz olduğunda İrem Yıldız (irem@timegoapp.com) ulaşabilirsiniz.

İlgili resim

İlgili resim

gamfed habita ile ilgili görsel sonucu

b blok konferans bahcesehır fuayede ile ilgili görsel sonucu

Yorumlar