TEDxAlsancak, biletino, TEDxAlsancak2018

TEDxAlsancak

Başlangıç
  • 4
  • Mayıs

    Cuma

  • 19:00

Bitiş
  • 4
  • Mayıs

    Cuma

  • 23:55

İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu

İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu

TEDxAlsancak2018

Paylaşmaya Değer Fikirler

TEDxAlsancak

Etkinlik Detayları

TEDxAlsancak yeniden İzmirlilerle buluşuyor.

‘Paylaşmaya Değer Fikirler’ sloganıyla yola çıkmış TED (ted.com) tarafından sağlanan lisans ile düzenlenen TEDxAlsancak etkinliği, birbirinden değerli 10 konuşmacıyı sizlerle buluşturacak.

Etkinliğin moderatörlüğünü ise Kubilay Tunçer üstlenecektir.

Etkinlik konuşmacıları TEDxAlsancak sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyada takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/tedxalsancak2018

www.instagram.com/tedxalsancak2018

Detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.tedxalsancak.net

Etkinliğimizde sertifika talep eden katılımcılarımıza konuşmacılar tarafından imzalı katılımcı sertifikası verilecektir.

Sertifika talep eden katılımcılarımızın websitemiz üzerinde TEDxAlsancak2018 sekmesinde bulunan sertifika talebi formunu doldurmaları gerekmektedir.

Etkinlik biletleri 22 Mart-26 Mart tarihleri arasında %20 indirimli, 27 Mart-31 Mart tarihleri arasında ise %10 indirimli olarak satışa sunulacaktır.

1 Nisan tarihinden itibaren biletleri normal satış fiyatları üzerinden alabilirsiniz.

Etkinlik Normal Bilet Fiyatları:

VIP: 125 TL

1. Kategori: 100 TL

2. Kategori: 90 TL

3. Kategori: 80 TL

4. Kategori: 70 TL

5. Kategori: 60 TL

Her kategori içerisinde serbest oturma düzeni bulunmaktadır.

Toplu bilet alımları için info.tedxalsancak@gmail.com adresine e-posta atınız.

Bilet fiyatına tüm ikramlar ve hediyeler dahildir.

Alınan biletlerde iptal ve iade yapılamaz.

Etkinlikte video kaydı ve fotoğraf çekimi yapılmaktadır. Etkinliğe katılarak, etkinlikte çekilen tüm fotoğraf ve videoların telif haklarının TEDxAlsancak'a ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

TEDxAlsancak etkinlik içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

TED Nedir?

TED (Technology,Entertainment,Design), “Paylaşmaya Değer Fikirler” sloganıyla yola çıkan,  alanında uzman konuşmacıların yenilikçi fikirlerini, uzunluğu genelde 18 dakikayı aşmayan konuşmalar aracılığıyla yaymayı amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluştur.

​Dünyayla ilgili derin bir anlayış aramakta olan, her disiplinden ve kültürden insanı kucaklayan küresel bir topluluk olan TED, fikirlerin gücüyle tutumların, yaşamların ve sonuçta dünyanın değişeceğine derinden inanmaktadır. Fikirlerini olabildiğince yayma doğrultusunda TED videoları gönüllüler tarafından 100'ün üzerinde dile tercüme edilerek TED'in kendi internet sitesindeki arşivinde ve TEDTalks YouTube kanalı üzerinden yayınlanmaktadır.

​Tüm bu amaçlar doğrultusunda, dünyanın en seçkin düşünürlerini ve bilim insanlarını, hem etkinlikleriyle hem de internet üzerindeki geniş konuşma arşivi aracılığıyla bir araya getiren TED, özgür bir bilgi ve fikir paylaşım platformu olarak öne çıkmaktadır.

TEDx Nedir?

TED gibi etkinliklerini herkese erişilebilir kılmak ve paylaşılmaya değer fikirlerin olabildiğince fazla insana ulaşabilmesini sağlamak adına TED, bu formattaki etkinlikleri kendi bünyesinde düzenleyebilmeleri için bağımsız organizatörlere TEDx lisansı sağlamaktadır. Bu lisans dahilinde organizatörler, TED'in belirlediği kurallar çerçevesinde kendi etkinliklerini düzenleyebilmekte ve TED'in felsefesini dünyanın her yanında yaşatma imkânı bulmaktadırlar.

TEDxAlsancak Teması Nedir?

TEDxAlsancak 2018 etkinliği ''Yolculuk Nereye?' teması dahilinde gerçekleşecektir.

Bugünlerde dünyanın çok çarpıcı bir dönüşüm yaşadığını hepimiz hissediyoruz. Gördüğümüz sosyal, siyasal ve kişisel dönüşümlerle beraber teknolojik ve bilimsel ilerlemenin büyük bir ivme kazandığını görüyoruz. Gerçekten çığır açan teknolojiler, küresel, toplumsal ve bireysel olarak yaşanan dönüşümler her gün kendini göstermeye başlıyor. Ve önümüzdeki yılların hikayesinde bu gelişmelerin büyük bir rol oynamaları muhtemeldir.

Görünen o ki, bu çok hızlı gerçekleşen dönüşümlere karşı derin bir nefes almanın ve hazırlanmaya başlamanın zamanı geldi de geçiyor bile. 'Yolculuk Nereye?' teması dahilinde gerçekleşecek olan TEDxAlsancak'ta dünyada ve hayatımızda yaşanan gelişmeler farklı bakış açılarıyla ele alınacak. Alanında uzman 10 konuşmacı tarafından verilecek fikirlerle karsımıza çıkabilecek zorluklar hakkında bilgi sahibi olmak ve hayatımızdaki bu hızlı dönüşümlere uyum sağlayarak onları birer fırsata dönüştürebilmenin pesindeyiz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için www.tedxalsancak.net websitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar