Empatik Geri Bildirim, biletino, Sezer Aksoy'la Empati Kürleri

Empatik Geri Bildirim

Başlangıç
  • 10
  • Mayıs

    Perşembe

  • 19:30

Bitiş
  • 10
  • Mayıs

    Perşembe

  • 22:00

Odtümist / İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği

Kocatepe Mahallesi, Cumhuriyet Cd. Cumhuriyet Apartmanı No:17 D:8

Sezer Aksoy'la Empati Kürleri

Gel bi EMPATİ KÜRÜ de sen al...Rahatla...

Empatik Geri Bildirim

Etkinlik Detayları

Geri bildirimin amacı eleştirme, düzeltme değil önleme, özendirme ve geliştirmedir. Eleştirmeden, düzeltmeden karşı tarafla nasıl bağ kurabilirim? Kendimin, karşımdakinin ve işin ihtiyaçlarını aynı anda nasıl karşılarım? 

Bu atölyede geribildirim verme sürecinde tarafsız gözlem yapmak, karşı tarafın duygu ve ihtiyaçlarını da gözetecek şekilde bağ kurmak böylece hayatı zenginleştirmek üzerine deneyimlerimizi paylaşacağız.

Kolaylaştırıcı: Sezer AKSOY

Katılım 20 kişiyle sınırlıdır. 

Kayıt için: Büşra AKMAN'a bsraakman@gmail.com'dan email gönderebilir veya 0542 5085174 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Sezer AKSOY Kimdir?

ODTÜ İşletmecilik Bölümünden 1986 yılında mezun oldum. 1996 yılında bir Dünya Bankası projesine katılarak aldığım yönetim danışmanlığı sertifikasıyla Karum Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd şirketini kurarak bugüne değin süregelen girişimcilik serüvenime başladım. KOBİ’lerin ve çeşitli banka, finansal kurum ve kurumsal şirketlerin yönetici ve çalışanlarına yönelik iş yönetim modeli, iş geliştirme, pazarlama ve satış, etkili iletişim, ekip oluşturma, problem çözme gibi çeşitli konularda eğitim programları tasarladım ve sundum. EATA (European Association for Transactional Analysis) tarafından düzenlenen Transaksiyonel Analiz eğitimlerine katıldım.

Şiddetsiz iletişimle yolum 8 yıl önce kesişti ve bugüne değin yerel ve uluslararası çeşitli ‘Şiddetsiz İletişim’ eğitim programlarına katılmaya devam ediyorum. 

Dünyada giderek artan şiddeti azaltmaya yönelik bireysel bir çaba olarak, BARIŞ DİLİ MERKEZİ projemi hayata geçirerek şiddetsiz İletişim programının bir uyarlaması olan ‘Barış Dili’ eğitimlerini okullarda, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel geliştiriyorum ve uyguluyorum. 'Bu Okulda Barış Dili Konuşulur.' iletişim sistemini ODTÜ Mersin Okulu'nda ve 'Empati Kürleri' programlarını 2017 yılında tasarladım ve uygulamaya başladım.

Yorumlar