İstanbul Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi, biletino, Sosyal Medya Kampüsü

İstanbul Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Başlangıç
  • 27
  • Ekim

    Cumartesi

  • 10:00

Bitiş
  • 2
  • Aralık

    Pazar

  • 17:00

Park Dedeman Levent Hotel

Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 187

Sosyal Medya Kampüsü

#SosyalMedyaKampüsü

İstanbul Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Etkinlik Detayları

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi'nin 14. Dönemi 27 Ekim 2018'de başlıyor! 

Dijital pazarlama ve reklamcılık sektörü koca bir okyanus… Dolasıyla biz bu okyanusa geminizi indirir indirmez boğulmanızı istemeyiz. Kariyerinize yeni başlıyor olabilirsiniz ya da kariyerinize yeni bir soluk vermek de isteyebilir şirketinize, edineceğiniz yeni bilgilerle güç kazandırmak isteyebilirsiniz.Tüm bu hedefler doğrultusunda değişime ayak uydurmak için #sosyalmedyakampüsü ‘nün zengin eğitmen kadrosu ve eğitim içerikleri sizi bekliyor!

Projeli eğitim – Türkiye’de Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama eğitimleri alanında projeli ilk eğitimi sunan #SosyalMedyaKampüsü 6 hafta sonu 12 günlük eğitimde süreci içerisinde sizleri proje sınavı öncesi çok çeşitli uygulamalı atölyelerle yetkinlik kazanmanızı sağlar. Gruplara ayrılan katılımcılar proje konusu markalarını eğitimin son haftası sunabilecek kapasiteye erişerek Yeditepe Üniversitesi Sertifikası almaya hak kazanır.

#SosyalMedyaKampüsü katılımcılarının her an gelişmekte olan dijital dünyadaki yenilikleri ve teknolojiyi  takip edebilmesi için bir sonraki dönem eğitimine ÜCRETSİZ katılma hakkı sunar. Ayrıca Sosyal Medya Kampüsü’nün düzenlediği farklı eğitimlere de indirimli ya da ücretsiz yararlanma imkanı sunar.

Eğitim sonrası katılımcılarımız ile iletişimimiz devam ediyor. Sosyal Medya Kampüsü içerisinde yada farklı marka ve ajanslarda staj ve iş imkanı sağlıyoruz. 

Kariyer adımlarınızı hızla tırmanmak için sizi de aramıza bekliyoruz!

https://www.sosyalmedyakampusu.com/kurslar/sosyal-medya-ve-dijital-pazarlama-uzmanligi-sertifika-programi/

Yorumlar