Start Me Up! Girişimciliğe Giriş Atölyesi, biletino, Stage-Co Masters

Start Me Up! Girişimciliğe Giriş Atölyesi

Başlangıç
  • 25
  • Aralık

    Salı

  • 18:30

Bitiş
  • 25
  • Aralık

    Salı

  • 23:00

Kamara Dome

Kamara Dome, Dalgıç Sk. Yeşilce Mh. No 3 Kağıthane İstanbul

Stage-Co Masters

Workshops, Trainings and Meetups for Entrepreneurs

Start Me Up! Girişimciliğe Giriş Atölyesi

Etkinlik Detayları

"Start Me Up: Girişimciliğe Giriş Atölyesi"

Uzun yıllar başkaları için çalıştım artık kendi işimi yapmak istiyorum diyorsanız, bu atölyeden 2. kariyeriniz için ilham, fayda ve motivasyon edinerek çıkacağınıza ve sonraki adımlara hazırlanacağınıza eminiz. Başarı hikayenizi birlikte yazmak için Start Me Up ile ilk adımı atmaya davetlisiniz! 

"Ne zamandır aklınızda bir iş fikriniz mi var ya da bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum, iyi bir fikir bulmak için ne yapmalıyım mı diyorsunuz? Yeni kararlar, yeni adımlar öncesinde, aklınızdaki iş fikirlerini ölçüp biçmek, belki başka ufuklara açılmak, biraz zihin egzersizi yapmak ve çalışır bir iş modeline dönüştürmek için ilk adımı atmak isterseniz, bu atölye tam size göre! İş fikrinizi masaya yatırmak ya da ilham almak için bize katılın."

Uzun yıllar başkaları için çalıştım artık kendi işimi yapmak istiyorum diyorsanız, bu atölyeden 2. kariyeriniz için ilham, fayda ve motivasyon edinerek çıkacağınıza ve sonraki adımlara hazırlanacağınıza eminiz. Ekip çalışmalarıyla renklenecek ve eğer varsa kendi iş fikriniz üzerinde çalışacağınız, ilk adımları atacağınız Start Me Up atölyesi sonunda katılımcılar iş fikirleriyle ilgili bir sonraki adıma geçebilir, takip eden eğitimleri alabilir veya iş fikirlerini değiştirmeyi, geliştirmeyi tercih edebilirler. 

Başarı hikayenizi birlikte yazmak için Start Me Up ile ilk adımı atmaya davetlisiniz!

Not: Atölyemiz akşam uzun saatlere yayılacağı için yanınıza atıştırmalık veya içeceğinizi alıp gelebilirsiniz. Etkinlik minimum 5 kişi ile düzenlenecektir.

Eğitmenler: Neşen Yücel, Derya Atacan Dönmezler, Ferda Tarakçıoğlu Erdem

Yorumlar