NEFES AL, NEFES OL! ARZU CAN İLE NEFES ve YOGA ATÖLYESİ, biletino, BEDroom

NEFES AL, NEFES OL! ARZU CAN İLE NEFES ve YOGA ATÖLYESİ

Başlangıç
  • 6
  • Ocak

    Pazar

  • 16:00

Bitiş
  • 6
  • Ocak

    Pazar

  • 18:00

BED (Brand Experience Designers)

Nispetiye Mah. Saydam Sok. Aynur Apt. No:3/1

BEDroom

Share the Experience

NEFES AL, NEFES OL! ARZU CAN İLE NEFES ve YOGA ATÖLYESİ

Etkinlik Detayları

Kediler dört ayak üzerine düşsün diye, biz dört ayak üzerinde duruyoruz ve ilk dersimizi Abbasağa sokak hayvanları yararına yapıyoruz. Bu seneki ilk dersimizin tüm geliri Abbasağa Parkı ve çevresinde yaşayan sokak hayvanlarının bakım ve beslenme harcamaları yararına kullanılacaktır.

Atölye Ön Bilgilendirme;

Her gün bedenimizi doyurduğumuz gibi zihnimizi ve ruhumuzu da doyurmamız gerekiyor. Doğru nefes almanın birçok hastalığa iyi geldiği biliniyor. İşte burada yoga devreye giriyor.

Yoganın geçmişten günümüze kadar gelen kadim öğretisiyle yakınlaşmak, dönüştürücü gücüne tanıklık etmek, bedenine sağlık kazandırmak, yaşamsal gücü ve zihinsel berraklığı arttırma, nefesin farkına varmak için senide aramıza bekliyoruz.

Arzu Can Hakkında;

Yaşam yolunda yogayla Yoga Terapist Banu Çadırcı’nın bir atölyesiyle tanıştı ve o andan itibaren yaşamının eskisi gibi olmayacağını fark etti. 

Zaman içerisinde Cihangir yogada Hatha Yoga ve Yoga Terapi eğitmenlik eğitimlerini bitirdi. Ardından yoganın baş şehri olarak kabul edilen ve tarihte yoga master ve gurularının yaşadığı Rishikesh’ de World Peace Yoga School ‘da Hatha, Ashtanga, Vinyasa yoga eğitmenlik eğitimini tamamladı. Bu eğitimleri esnasında etkilendiği  meditasyon deneyimini eğitimini tamamladığı Swami Rudrakshdev ile Yoga Village Rishikesde Kundalini Awakening and Chakra Balancing Yoga Course ile derinleştirdi. 

Çeşitli atölye çalışmalarının yanı sıra; Usui System of Natural  Healing Reiki, Asu ile Body Therapy Level 1&2, Githa ile Ayurvedik yüz, boyun, baş masaj eğitimi aldı

Spiritüel yolculuğu esnasında Swami Rudraksdev ‘in eğitimlerinde meditasyonun dönüştürücü etkisini fark etmiş olup zihin, beden ve ruhun yaşamdaki  işlevi üzerine düşünmeye ve araştırmaya diğer yandan yoganın ışığını paylaşmaya ve Goranga yoga merkezindeki eğitimlere devam etmektedir.

HEDİYE! Atölyeye katılacaklar arasından bir kişiye, kura ile yapılacak çekilişte Shaktipat Seansı (Çakra Dengeleme Kundalini Yükseltme) hediye edilecektir.

Yorumlar