Barista Clash, biletino, Dream Sales Machine

Barista Clash

Başlangıç
  • 23
  • Mart

    Cumartesi

  • 10:00

Bitiş
  • 23
  • Mart

    Cumartesi

  • 20:00

Uniq İstanbul Glass Room

Uniq İstanbul Glass Room

Dream Sales Machine

Etkinlik Dream Sales Machine tarafından düzenlenmektedir

Barista Clash

Etkinlik Detayları

"Barista Clash" 23 Mart 2019'da "Uniq İstanbul Glass Room"da gerçekleşecek. Etkinlik Dream Sales Machine tarafından düzenleniyor. Biletler satışta.

-------------------------------------------------

Nitelikli kahve ile tüketici arasında önemli rol sahibi olan baristaların, yeteneklerini sergileyebilmelerine imkan sağlayan keyifli bir yarışma platformu olan Barista Clash, kahve tutkusu ile yola çıkmış baristaları, baristalığı yaşam şekli haline getirenleri, barista adaylarını, kahve sektöründe çalışanları, bu sektörde kariyer yapmayı hedefleyen kişileri ve kahve hakkinda daha fazlasını öğrenmek isteyen kahve severleri aynı çatı altında topluyor.

Barista Clash, baristanın sektördeki önemini vurgulayarak, bireysel yeteneklerini geliştirmesi için cesaretlendirip, baristaların ihtiyaçlarına ve isteklerine odaklanarak, kahve sektörüne katacağı değerleri hayal eder, kahveye ve baristalık mesleğine olan tutku ve heyecanı yaymayı hedefliyor.

Kahve sektörü otoritelerinin yanısıra moda, sanat ve müzik dünyasındaki önemli kişilerin de yer aldığı juri karşısında yarışacak baristalar, “Barista Clash” ünvanını ve büyük ödülü kazanmak için 23 Mart’da Uniq Hall Glassroom’da karşı karşıya gelecekler.

-----------------------------------------------------

#kahve #barista #latte #filtrekahve #cortado #espresso #americano #coffee #baristaclash #istanbul #etkinlik #uniqistanbul #glassroom #bilet

Yorumlar