Boğaziçi Yatırımcı Akademisi, biletino,

Boğaziçi Yatırımcı Akademisi

Başlangıç
  • 23
  • Şubat

    Cumartesi

  • 10:00

Bitiş
  • 24
  • Şubat

    Pazar

  • 18:00

Demir Demirgil

Bogazici Universitesi ÖFB

Barış Çarkçı

Etkinlik Barış Çarkçı tarafından düzenlenmektedir

Boğaziçi Yatırımcı Akademisi

Etkinlik Detayları

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere yatırım alanında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan Boğaziçi Yatırımcı Akademisi ile karşınızda!

Bu yıl 4.kez düzenlenecek olan Yatırımcı Akademisi; 2019'da ekonomi ve sektörlere etkisi, borsada getiri, teknik analiz, portföy yönetimi, makroekonomik veri okuma, varant eğitimi, viop ve viop stratejileri, piyasa analizi gibi birçok konuda eğitim vererek katılımcılarına bilinçli yatırımın adımlarını öğretmeyi amaçlıyor.

Finans ve yatırım alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Boğaziçi Yatırımcı Akademisi 23-24 Şubat tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Demir Demirgil Salonu'nda gerçekleşecek.

KİMLER KATILACAK?

Türkiye'nin en büyük ve en köklü öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, Yatırımcı Akademisi'nde bu sene ÜNLÜ & Co Yönetim Kurulu Üyesi Attila Köksal, Eski Borsa İstanbul Kurucu Başkanı Akademisyen İbrahim Turhan, Integral Yatırım Araştırma Direktörü Tuncay Turşucu, Garanti Yatırım Araştırma ve Yatırım Danışmanlığı Koordinatörü Tufan Cömert, Gedik Yatırım Yatırım Danışmanlığı Müdürü Üzeyir Doğan, Yatırım Finansman Yatırım Danışmalığı Yönetmen Yardımcısı Vahap Taştan, Bloomberg HT Ekonomi Koordinatörü Gökhan Şen, Stratejist Cüneyt Paksoy ve Ahmet Mergen, Actus Portföy Yönetimi Yatırım Komitesi Üyesi Murat Sağman, Deutsche Securities CEO'su Albert Krespin gibi birçok önemli isim ağırlanacak.

Boğaziçi Yatırımcı Akademisi, 5. kez gerçekleşecek Garanti Yatırım Investimate Sanal Yatırım Yarışması öncesinde katılımcıların yatırımlarını neye göre şekillendirecekleri hakkındaki soru işaretlerini giderirken aynı zamanda yatırım konusunda üniversite öğrencileri arasında farkındalık oluşturmayı ve "Bilinçli Yatırımcılar" yetişmesine katkıda bulunmayı hedefliyor. 

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için yatirimciakademisi.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Etkinliğimiz herkese açık ve sertifikalıdır.

Yorumlar