Kariyer Atölyesi : Ne İstediğimi Bilmiyorum!, biletino, Gizem Şahan

Kariyer Atölyesi : Ne İstediğimi Bilmiyorum!

Başlangıç
  • 17
  • Şubat

    Pazar

  • 12:00

Bitiş
  • 17
  • Şubat

    Pazar

  • 17:00

Joker No:5

Atiye Sokak No:5

Gizem Şahan

C42C Coaching for Creating Change

Kariyer Atölyesi : Ne İstediğimi Bilmiyorum!

Etkinlik Detayları

Çok iyi bir işimiz, eşimiz, çocuğumuz olabilir ama yine de başka şeyler istiyor olabiliriz, yetmiyordur. Ya da aşık olmak isteyip de olamıyorsunuzdur, nasıl birini istediğinizi bilmiyorsunuzdur, nasıl bir işte çalıştığınızı, nelere yeteneğiniz olduğunu, nerede yaşamak istediğinizi, ne yapmak istediğinizi bilmiyor musunuz?

Ee, kim biliyor o zaman? Ne zaman bileceğiz?

Yaklaşık 6000 kişiyle yaptığım görüşmeler sonunda en çok sorulan sorunun ne olduğunu biliyor musunuz? “Gizem sanırım ne yapmak istediğimi bilmiyorum.” Görüşmelerimizde de size sihirli bir değnekle ne istediğinizi söylemeyeceğim, hayır. Bunu sizin kendi kendinize keşfetmeniz gerek. Ben sadece orada durup size sorular soruyorum, bazen saçma, bazen zor, bazen de alakasız ama kendi içinde alakalı olan.

Ailenizle ya da çevrenizle sorunlarınız mı var? Sizi anlamıyorlar mı? Sizi illa ki bir kalıba sokup, kurumsal bir iş, emeklilik, evlilik ve toruna doğru giden o garantici hayata mı sürüklüyorlar? Çok mu beklentileri yüksek? Ne yaparsanız yapın bu beklentileri dolduramayacaksınız emin olun. O yüzden biraz da oksijen maskesini kendinize takma vakti geldi de geçiyor. (uçak düşmüyor ama düşen uçakta o maskeyi yanınızda kim olursa olsun önce sizin takmanız gerekiyor değil mi?)

Şimdi kendinize izin vererek şu soruları sormanızı istiyorum. Benim bu hayattaki amacım nedir? Ben neden buradayım? Ne yapmak istiyorum? Peki neden yapmıyorum? Yapamıyorum? Beni engelleyen en büyük şey nedir? Yaparsam nasıl hissedeceğim? Bir an kendinizi o herşeyi yaparkenki ruh halinizde hissetmenizi istesem? Çok mu zor? Hadi rahatlayın biraz, kendinizi şarj edin. 

Birlikte güzel, keyifli, eğlenceli, farkındalık dolu bir Pazar gününe davetlisin:)

Sevgilerimle,

Gizem

Yorumlar