Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, biletino,

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Başlangıç
  • 16
  • Mart

    Cumartesi

  • 09:30

Bitiş
  • 17
  • Mart

    Pazar

  • 18:30

Albert Long Hall

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü

Taha Erdivan

Etkinlik Taha Erdivan tarafından düzenlenmektedir

Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi

Etkinlik Detayları

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 16-17 Mart’ta Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi kapsamında iş dünyasının önde gelen liderlerini ağırlıyor!

‘Bugünün liderlerini geleceğin liderleriyle buluşturmak’ fikrinden ilham alınarak her sene bir adım daha ilerleyen Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, sektörünün lideri markaları ve liderlerini üçüncü kez bir araya getirecek. Boğaziçi Üniversitesi’nin en iddialı liderlik etkinliği Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi, bu sene #tothetop mottosuyla gözünü zirveye diken üniversite öğrencilerine Albert Long Hall’de kariyer yollarında ‘iyi ki’ ile anımsayacakları eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.

KİMLER KATILACAK?

Yapı Kredi ana sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlik, Tüpraşın altın sponsorluğu ve Unilever, Nestle, B/S/H, KPMG, GSK, Pfizer, Pladis ve Anadolu Grubu gibi alanlarında öncü markaların sponsorluğunda gerçekleşecek olan Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi’nde FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin, KPMG CEO'su Murat Alsan, Coca-Cola Uluslararası Başkanı(E) Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Bozer, Pfizer Türkiye İş Birim Lideri Tolga Uluışık, alibaba.com Ülke Yöneticisi Cüneyt Erpolat gibi birçok önemli isim ağırlanacak.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi için yonetimveliderlikzirvesi.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Etkinliğimiz herkese açık ve sertifikalıdır.

Yorumlar