Kariyer Onursal Ödülleri: Yüzümle Mutluyum, biletino, Kariyer Kulübü

Kariyer Onursal Ödülleri: Yüzümle Mutluyum

Başlangıç
  • 22
  • Nisan

    Pazartesi

  • 19:00

Bitiş
  • 22
  • Nisan

    Pazartesi

  • 23:50

Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi

Bakırköy

Kariyer Kulübü

Bir öğrenci kulübünden daha fazlası

Kariyer Onursal Ödülleri: Yüzümle Mutluyum

Etkinlik Detayları

Bir Ödül Gecesinden Çok Daha Fazlası


   Kariyer Onursal Ödülleri amacı ödül vermek olan bir gece değil, amacı yardım ve farkındalık sağlamak olan ve bu amaçla bir üniversite kulübü tarafından düzenlenen ilk ve tek ödül gecesidir.

 Kariyer Kulübü, sadece bir öğrenci kulübü değil başta öğrenciler olmak üzere toplumun her kesimine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş bir oluşumdur. Bu bağlamda ödül gecemizden elde edilen gelirin her yıl farklı bir sivil toplum kuruluşu ya da sosyal sorumluluk projesine aktarılarak, etkinliğin bir yardım organizasyonuna dönüşmesi planlanmıştır. Bu sene üçüncüsü düzenlenecek ödül töreni bu özelliğiyle bir öğrenci kulübü tarafından düzenlenen en büyük gelir getirici yardım aktivitesi ve bu modelde olan tek ödül gecesi halini almıştır.

   Bu çalışmalar doğrultusunda etkinliğimiz bu yıl Yüzümle Mutluyum Derneği yararına yapılacaktır. Etkinlikten elde edilen gelirler derneğe bağış olarak aktarılacak ve etkinlik tam adı Kariyer Onursal Ödülleri: Yüzümle Mutluyum olarak anılacaktır.

   Sen de bu harika gecede yer alarak hem unutulmaz bir gece geçirebilir hem de Yüzümle Mutluyum Derneğine yardımda bulunabilirsin.

www.kariyeronursalodulleri.com

Yorumlar